Koszyk Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

» » » złącza

złącza

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
4world
A-LAN
ASSMANN
Gembird
Intel
LogiLink
Maclean
Kabel sieciowy DAC Twinaxial QSFP  40GbE 1M XLDACBL1-1004874

Kabel sieciowy DAC Twinaxial QSFP+ 40GbE 1M XLDACBL1

463,55 zł460,55 zł brutto374,43 zł nettoProducent: Intel
Długość przewodu: 1 mRodzaj kabla: Kabel Złącza #1: QSFP+ Złącza #2: QSFP+
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Kabel sieciowy DAC Twinaxial QSFP  40GbE 3M XLDACBL3-1004875

Kabel sieciowy DAC Twinaxial QSFP+ 40GbE 3M XLDACBL3

553,28 zł550,28 zł brutto447,38 zł nettoProducent: Intel
Długość przewodu: 3 mRodzaj kabla: Kabel Złącza #1: QSFP+ Złącza #2: QSFP+
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Kabel sieciowy DAC Twinaxial QSFP  40GbE 5M XLDACBL5-1004973

Kabel sieciowy DAC Twinaxial QSFP+ 40GbE 5M XLDACBL5

927,06 zł924,06 zł brutto751,27 zł nettoProducent: Intel
Długość przewodu: 5 mRodzaj kabla: Kabel Złącza #1: QSFP+ Złącza #2: QSFP+
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Kabel sieciowy Twinaxial SFP  10GbE 3M XDACBL3M-787799

Kabel sieciowy Twinaxial SFP+ 10GbE 3M XDACBL3M

353,88 zł350,88 zł brutto285,27 zł nettoProducent: Intel
Kabel miedziany Intel Ethernet 10GbE SFP+ Twinaxial Passive Direct Attach, 3 metryKompatybilny z: E10G42BTDA, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G41BFLRDługość przewodu: 3 mKolor (wyliczeniowy): Czarny Rodzaj…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor FC, APC,SM,9mm -770033

Konektor FC, APC,SM,9mm

11,57 zł8,57 zł brutto6,97 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : FC/APC standard polerowania : APC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor FC,UPC,MM,9mm -770057

Konektor FC,UPC,MM,9mm

12,40 zł9,40 zł brutto7,64 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : FC/UPC standard polerowania : UPC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor LC, APC,SX SM, 9mm -770029

Konektor LC, APC,SX SM, 9mm

12,10 zł9,10 zł brutto7,40 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : LC/APC standard polerowania : APC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor LC, UPC,SX SM, 9mm -770030

Konektor LC, UPC,SX SM, 9mm

12,36 zł9,36 zł brutto7,61 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : LC/UPC standard polerowania : UPC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor LC,UPC,SX MM, 9mm -770055

Konektor LC,UPC,SX MM, 9mm

11,48 zł8,48 zł brutto6,89 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: MM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : LC/UPC standard polerowania : UPC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor SC, UPC,SM,9mm -770032

Konektor SC, UPC,SM,9mm

5,97 zł2,97 zł brutto2,41 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : SC/UPC standard polerowania : UPC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Konektor ST, UPC,SM,9mm -770028

Konektor ST, UPC,SM,9mm

6,00 zł3,00 zł brutto2,44 zł nettoProducent: 4world
Connector: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM FI (Φ mm) : 0.9 typ złącza : ST/UPC standard polerowania : UPC
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Osłonka na wtyk RJ45 100 sztuk biała -786481

Osłonka na wtyk RJ45 100 sztuk biała

31,09 zł28,09 zł brutto22,84 zł nettoProducent: Gembird
Osłonka na wtyk RJ-45
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Wtyk RJ11 (6P4C) opak 100 szt-783606

Wtyk RJ11 (6P4C) opak 100 szt

26,33 zł23,33 zł brutto18,97 zł nettoProducent: A-LAN
Wtyk RJ11 (6P4C) opak 100 sztWtyk telefoniczny RJ11 z czterema stykami. Grubość złocenia styków 6um . Zapewniają skuteczne połączenia kabli z gniazdami typu RJ11.Rodzaj wtyku:RJ11, Kategoria:3Model: WT004 Pasuje do:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Wtyk RJ11 6P4C MCTV-665 Maclean kpl. -833960

Wtyk RJ11 6P4C MCTV-665 Maclean kpl.

24,58 zł21,58 zł brutto17,54 zł nettoProducent: Maclean
Wysokiej jakości wtyk modularny RJ11 (6p4c) zaciskany na przewód telefoniczny firmy Maclean.Ilość w opakowaniu jednostkowym: 100 Złącze: RJ-11
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Wtyk RJ45 (8P8C) UTP kat 5e-783605

Wtyk RJ45 (8P8C) UTP kat 5e

35,06 zł32,06 zł brutto26,07 zł nettoProducent: A-LAN
Wtyki RJ45 dostępne na kabel okrągły typu linka i drut. Zapewniają skuteczne połączenia kabli z gniazdami typu RJ45.Cechy- Rodzaj wtyku:RJ45, - Kategoria:5EKategoria kabla: CAT 5e…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Wtyk RJ45 8P8C 5e drut MCTV-662 kpl. Maclean -833972

Wtyk RJ45 8P8C 5e drut MCTV-662 kpl. Maclean

35,85 zł32,85 zł brutto26,71 zł nettoProducent: Maclean
Wysokiej jakości wtyki RJ-45 firmy Maclean.Ośmiostykowe standardowe złącze używane najczęściej do zakończenia przewodów typu "skrętka"Najbardziej rozpowszechnione jako podstawowe złącze do budowy…
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).