Koszyk Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

» » sieciowe

sieciowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
4world
A-LAN
ASSMANN
Digitus
Gembird
Hewlett Packard Enterprise
Intel
Jabra
LogiLink
Maclean
Qoltec
Zyxel
12x Pigtail SC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m-1043395

12x Pigtail SC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

62,50 zł59,50 zł brutto48,37 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Pozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej - Standard włókna: G652D Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail światłowodowy SC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m-1043397

12x Pigtail światłowodowy SC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m

69,92 zł66,92 zł brutto54,41 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Pozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej - Standard włókna: G657A2 Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail | LC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m-1043402

12x Pigtail | LC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

71,26 zł68,26 zł brutto55,50 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Pozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej - Standard włókna: G652D Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail | LC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m-1043385

12x Pigtail | LC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m

74,54 zł71,54 zł brutto58,16 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Rodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail | LC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m-1043387

12x Pigtail | LC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

66,53 zł63,53 zł brutto51,65 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Rodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail | LC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m-1043389

12x Pigtail | LC/UPC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m

68,28 zł65,28 zł brutto53,07 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Rodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail | SC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m-1043391

12x Pigtail | SC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G652D | 2m

69,44 zł66,44 zł brutto54,02 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Pozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej - Standard włókna: G652D Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
12x Pigtail | SC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m-1043393

12x Pigtail | SC/APC | SingleMode | 9/125 | 0,9mm | G657A2 | 2m

71,07 zł68,07 zł brutto55,34 zł nettoProducent: Qoltec
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Wielokolorowy Pozostałe parametry: - Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej - Standard włókna: G657A2 Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable       AJ835A-904617

2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

206,56 zł203,56 zł brutto165,50 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Niebieski Rodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód Włókna:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ836A-904618

5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ836A

257,80 zł254,80 zł brutto207,15 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Wielotrybowy kabel OM3 50/125um LC/LC 8 Gb światłowodowy i 10 GbE o długości 5m wzbogacany laserowoDługość przewodu: 5 mKolor (wyliczeniowy): Niebieski Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
5m Single-Mode LC/LC FC Cable AK346A-904622

5m Single-Mode LC/LC FC Cable AK346A

356,89 zł353,89 zł brutto287,72 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Długość przewodu: 5 mRodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód Transmisja (kable): Simplex Włókna:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter FC,APC,SM, Small-D -770041

Adapter FC,APC,SM, Small-D

6,15 zł3,15 zł brutto2,56 zł nettoProducent: 4world
4world Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Small D-typeKolor (wyliczeniowy): Biały Pozostałe parametry: - APC Rodzaj kabla: Adapter…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter FC,APC,SM,Big-D -770042

Adapter FC,APC,SM,Big-D

5,93 zł2,93 zł brutto2,38 zł nettoProducent: 4world
Adapter: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: SM typ złącza: FC/APC tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Big D-typeKolor (wyliczeniowy): Biały…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter FC,UPC,MM Bezszwowy -770065

Adapter FC,UPC,MM Bezszwowy

5,76 zł2,76 zł brutto2,24 zł nettoProducent: 4world
4world Adapter: rodzaj obsługiwanych włókien: MM tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Square seamlessKolor (wyliczeniowy): Czerwony Pozostałe parametry:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter FC,UPC,MM Rozdzielany -770064

Adapter FC,UPC,MM Rozdzielany

5,71 zł2,71 zł brutto2,20 zł nettoProducent: 4world
Adapter: tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Square seamlessKolor (wyliczeniowy): Czerwony Pozostałe parametry: - UPC Rodzaj kabla: Adapter…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter FC,UPC,MM, Small-D -770062

Adapter FC,UPC,MM, Small-D

5,82 zł2,82 zł brutto2,29 zł nettoProducent: 4world
Adapter: rodzaj: Simplex rodzaj obsługiwanych włókien: MM typ złącza: FC/UPC tłumienność wtrąceniowa (dB): <0.2 typ: Small D-typeKolor (wyliczeniowy): Biały…
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).