Koszyk Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

moduły SFP, DAC

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
A-LAN
Cisco
D-Link
Digitus
Hewlett Packard Enterprise
Intel
Netgear
TP-LINK
Zyxel
 BLc VC 1G SFP RJ45 Transceiver     453154-B21 -905119

BLc VC 1G SFP RJ45 Transceiver 453154-B21

977,24 zł brutto794,50 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Transceiver HP BladeSystem klasy C Virtual Connect 1G SFP RJ-45Pozostałe parametry: Cooper type (CAT5) Standard SFP: SFP Typ (długość fali) SFP: 1000BASE-T…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
* modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B-802458

* modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B

300,71 zł brutto244,48 zł nettoProducent: Zyxel
Transceiver 1000Base-SX SFPWydajna i elastyczna łączność gigabitowaTransceiver SFP-SX firmy ZyXEL, zapewnia wysoką wydajność, umożliwiając transfer danych w standardzie full duplex Gigabit oraz elastyczność…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector-868309

1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector

937,81 zł brutto762,45 zł nettoProducent: Cisco
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connectorPorty we/wy (sieciówka drobna): 1 x 10/100/1000 Mbit/s
dodaj do porównaniadodaj do schowka
10G SFP  Module, Long Range 10km, Double LC connector,    Wavelength 1310nm SFP10G-LR-ZZ0101F - 2-year warranty-910205

10G SFP+ Module, Long Range 10km, Double LC connector, Wavelength 1310nm SFP10G-LR-ZZ0101F - 2-year warranty

1 306,83 zł brutto1 062,46 zł nettoProducent: Zyxel
Pasuje do: Switche ZyXEL:- Seria 3900- Seria XGS3700- Seria XGS1910 Pozostałe parametry: - Duplex LC- Wymiary: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm- Waga: 20 g- Temperatura pracy: 0 - 70 stopni C- Temperatura przechowywania: od -40 do 85 stopni C Standard SFP: SFP+…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
10G SFP  Module, Short Range (300m), Double LC connector, Wavelength 850nm SFP10G-SR-ZZ0101F - 2-year warranty-910203

10G SFP+ Module, Short Range (300m), Double LC connector, Wavelength 850nm SFP10G-SR-ZZ0101F - 2-year warranty

653,41 zł brutto531,23 zł nettoProducent: Zyxel
Pasuje do: Switche ZyXEL:- Seria 3900- Seria XGS3700- Seria XGS1910 Pozostałe parametry: - Duplex LC- Wymiary: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm- Waga: 20 g- Temperatura pracy: 0 - 70 stopni C- Temperatura przechowywania: od -40 do 85 stopni C Standard SFP: SFP+…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
4Gb Short Wave B-series FC SFP Transceiver AJ715A-904615

4Gb Short Wave B-series FC SFP Transceiver AJ715A

522,67 zł519,67 zł brutto422,50 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Nadajnik-odbiornik HP 4 Gb Shortwave B-series Fibre Channel SFPUrządzenie nadawczo-odbiorcze fal krótkich HP 4Gb FC SFP serii B, 1 pakietStandard SFP: SFP Typ (długość fali) SFP: 850 nm…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
8Gb Long Wave B-series 10km FC SFP  Transceiver AJ717A-904616

8Gb Long Wave B-series 10km FC SFP+ Transceiver AJ717A

4 464,95 zł4 461,95 zł brutto3 627,60 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
dodaj do porównaniadodaj do schowka
AX742 ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit-930954

AX742 ProSafe 24 Gigabit Stacking Kit

1 352,27 zł brutto1 099,41 zł nettoProducent: Netgear
Zestaw do łączenia w stos AX742 to preferowana metoda do lokalnego tworzenia stosu. Kiedy przełączniki są oddalone od siebie można wykorzystać moduły SFP+ AX743 lub 10GBase-T AX745.- Aby stworzyć stos można…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP -750169

AXC761-10000S Direct Attach Cable 1M SFP+

429,92 zł brutto349,53 zł nettoProducent: Netgear
Bezpośredni przyłączenie SFP + kabel miedziany (10GSFP + Cu) złącze SFP + z obu stron - 10 Gigabit Ethernet (1 m)
dodaj do porównaniadodaj do schowka
AXM761P10 ProSafe 10GBASE-SR SFP  LC-728426

AXM761P10 ProSafe 10GBASE-SR SFP+ LC

9 182,09 zł brutto7 465,11 zł nettoProducent: Netgear
Certyfikaty: RoHS Certyfikaty: UL/C-UL or CSA Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF): 4986536 hSpecyfikacja techniczna: - Typ okablowania 10GBASE-SR -…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
BladeSystem c-Class 10GbE SFP  to SFP  5m DAC Cable 537963-B21-905122

BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 5m DAC Cable 537963-B21

994,19 zł brutto808,28 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Długość przewodu: 5 mPrzepustowość (maks.): 10 Gb/sZłącza #1: SFP+ Złącza #2: SFP+
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Box połączeniowy LSA STP kat 6-783603

Box połączeniowy LSA STP kat 6

22,29 zł brutto18,12 zł nettoProducent: A-LAN
Moduł połączeniowyModuły połączeniowe służą do łączenia przewodów bezpośrednio w instalacji bez strat w jakości transmisji. Wyposażone są w złącza szczelinowe LSA.Kategoria:6…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Box połączeniowy LSA UTP kat 6-783600

Box połączeniowy LSA UTP kat 6

23,15 zł brutto18,82 zł nettoProducent: A-LAN
Kategoria kabla: Nie dotyczy Kolor (wyliczeniowy): Brak danych Model: WTM08 Rodzaj kabla: Adapter Skrętka:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
DEM-310GT GB MM 1000 BaseSX max 10km-875286

DEM-310GT GB MM 1000 BaseSX max 10km

303,42 zł brutto246,68 zł nettoProducent: D-Link
dodaj do porównaniadodaj do schowka
DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m-868392

DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m

215,78 zł brutto175,43 zł nettoProducent: D-Link
Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 ľm o maksymalnej długości 550 m, światłowód…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Ethernet Server Module 10G 1xLR           E10GSFPLR-797412

Ethernet Server Module 10G 1xLR E10GSFPLR

1 968,01 zł brutto1 600,01 zł nettoProducent: Intel
Antena (sieci drobne): Nie dotyczy Do pobrania: Dokładny opis oraz specyfikacja techniczna w pliku pdf Interfejs: USB Liczba anten (sieci drobne):…
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).