Koszyk Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

pozostałe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Asustor
Hewlett Packard Enterprise
Netgear
QNAP
Synology
1U SAS Rack Mount Kit AE459B-904608

1U SAS Rack Mount Kit AE459B

1 922,37 zł1 919,37 zł brutto1 560,46 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Zestaw do montażu w stelażu HP StoreEver 1U SASObudowa stelażowa SAS 1U bez zainstalowanych dysków twardych (konieczny jest zakup napędu wewnętrznego opartego na SAS w celu skonfigurowania z obudową)Maksymalna pojemność…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
1U USB Rack-Mount Kit                   A8007B-904606

1U USB Rack-Mount Kit A8007B

1 492,10 zł1 489,10 zł brutto1 210,65 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Obudowa stelażowa USB 1U bez zainstalowanych dysków twardych (konieczny jest zakup napędu wewnętrznego opartego na USB w celu skonfigurowania z obudową)Maksymalna pojemność dysków: 1 TBObudowa serw.: Rack 1U…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
2m Ext Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable  AN975A-904623

2m Ext Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable AN975A

1 020,98 zł1 017,98 zł brutto827,63 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Kable HPE StoreEver 2 m External Mini-SAS do 4 × 1 Mini-SASZestaw przewodów zewnętrznych mini-SAS na 4x1 mini-SAS 2 m; Wymagany jest jeden przewód na każde cztery dyski SASDługość przewodu: 2 mRodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable       AJ835A-904617

2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ835A

206,56 zł203,56 zł brutto165,50 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Długość przewodu: 2 mKolor (wyliczeniowy): Niebieski Rodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód Włókna:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR 7200 Adaptive Opt Drive E-LTU   BC760AAE-904430

3PAR 7200 Adaptive Opt Drive E-LTU BC760AAE

254,92 zł251,92 zł brutto204,81 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
3PAR 7200 Adaptive Optimization Drive E-LTU BC760AAE
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR 7200 OS Suite Drive E-LTU BC746AAE-904429

3PAR 7200 OS Suite Drive E-LTU BC746AAE

463,49 zł460,49 zł brutto374,38 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
HP 3PAR 7200 OS Suite Drive E-LTUPakiet oprogramowania HP 3PAR 7000 Operating System Software Suite zapewnia podstawowe oprogramowanie dla pamięci masowej HP 3PAR StoreServ 7000 Storage.
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR 7400 Dynamic Opt Drive E-LTU     BC786AAE-904433

3PAR 7400 Dynamic Opt Drive E-LTU BC786AAE

625,72 zł622,72 zł brutto506,28 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
3PAR 7400 Dynamic Optimization Drive E-LTU BC786AAE
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR 7400 OS Suite Drive E-LTU       BC774AAE-904431

3PAR 7400 OS Suite Drive E-LTU BC774AAE

1 923,50 zł1 920,50 zł brutto1 561,38 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
HP 3PAR 7400 Operating System Software Suite Drive E-LTU
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR 7400 Virtual Copy Drive E-LTU   BC782AAE-904432

3PAR 7400 Virtual Copy Drive E-LTU BC782AAE

556,19 zł553,19 zł brutto449,75 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
3PAR 7400 Virtual Copy Drive E-LTU BC782AAE
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR OS Suite Latest E-Media         BD363AAE-904440

3PAR OS Suite Latest E-Media BD363AAE

97,85 zł94,85 zł brutto77,11 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
3PAR OS Suite Latest E-Media BD363AAE
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR Reporting Suite E-Media         BD373AAE-904441

3PAR Reporting Suite E-Media BD373AAE

97,85 zł94,85 zł brutto77,11 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
3PAR Reporting Suite E-Media BD373AAE
dodaj do porównaniadodaj do schowka
3PAR StoreServ Mgmt/Core SW E-Media  BD362AAE-904439

3PAR StoreServ Mgmt/Core SW E-Media BD362AAE

97,85 zł94,85 zł brutto77,11 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
HPE 3PAR StoreServ Management and Core Software E-Media
dodaj do porównaniadodaj do schowka
4Gb Short Wave B-series FC SFP Transceiver AJ715A-904615

4Gb Short Wave B-series FC SFP Transceiver AJ715A

522,67 zł519,67 zł brutto422,50 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Nadajnik-odbiornik HP 4 Gb Shortwave B-series Fibre Channel SFPUrządzenie nadawczo-odbiorcze fal krótkich HP 4Gb FC SFP serii B, 1 pakietStandard SFP: SFP Typ (długość fali) SFP: 850 nm…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
4m Ext Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable AN976A-904620

4m Ext Mini-SAS to 4x1 Mini-SAS Cable AN976A

1 338,36 zł1 335,36 zł brutto1 085,66 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
dodaj do porównaniadodaj do schowka
5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ836A-904618

5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ836A

257,80 zł254,80 zł brutto207,15 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Wielotrybowy kabel OM3 50/125um LC/LC 8 Gb światłowodowy i 10 GbE o długości 5m wzbogacany laserowoDługość przewodu: 5 mKolor (wyliczeniowy): Niebieski Rodzaj kabla: Kabel…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
5m Single-Mode LC/LC FC Cable AK346A-904622

5m Single-Mode LC/LC FC Cable AK346A

356,89 zł353,89 zł brutto287,72 zł nettoProducent: Hewlett Packard Enterprise
Długość przewodu: 5 mRodzaj kabla: Kabel Rodzaj kabla: Światłowód Transmisja (kable): Simplex Włókna:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).